BARISAN PEGAWAI

Masjid Tengku Mahkota Abdullah Jerantut

PEGAWAI JABATAN AGAMA ISLAM PAHANG (JAIP)

Mohd Fikri Bin Hamzah

Imam 1
Pegawai Hal Ehwal Islam S41
fikri@mtmaj.my

Mohamad Bin Ahmad Badawi

Imam 2
Penolong Pegawai Hal Ehwal Islam S29
mohamad@mtmaj.my

Muhamad Azmir Bin Dzulkifli

Bilal
Pembantu Hal Ehwal Islam S19
azmir@mtmaj.my

PEGAWAI rAWATIB (LANTIKAN MASJID)

Hasbullah Bin Mohd @ Mat Isa

Imam
hasbullah@mtmaj.my

Nik Muhammad Ridhauddin bin Nik Hassan

Bilal
nik@mtmaj.my

Ahmad Mahathir Bin Abdul Rahman

Imam
mahathir@mtmaj.my

Fauzi bin Haji Abdul Malik

Bilal
fauzimalik@mtmaj.my

Get In Touch

Dapatkan Info Terkini

HUBUNGI KAMI

© 2021 Team Multimedia MTMAJ. All rights reserved.